Вони вже довірились нам!

Тільки комплексні рішення та інноваційні технології для Вашого проекту


CarP. Культура паркування

CarP – сучасний комплексний сервіс для організації та координування парковок у містах. Впровадження програмного забезпечення “CarP” забезпечить збільшення пропускної спроможності проїзних частин, підвищить безпеку дорожнього руху та дисципліну сплати послуг з користування майданчиками для платного паркування.

CarP

CarP. Чернівці
Сервіс для координування парковок

Автоматизована система CarP успішно вирішує задачі організованого паркування транспортних засобів, налагодження механізму збору коштів за надання послуг паркування та притягнення порушників правил дорожнього руху до адміністративної відповідальності.

Permit

Permit – система управління і обліку видачі дозволів на паркування автотранспорту в режимі реального часу. Підтримує повний цикл видачі ліцензії, включаючи такі дії як: подання запиту, випуск, оплата, отримання, продовження або скасування дозволу. Муніципалітет або приватні постачальники послуг паркування можуть налаштовувати всі параметри для видачі дозволів та управління ними. 

ParkPal

ParkPal – ваш розумний друг для легкого паркування від розробників Desyde.

За допомогою програми ParkPal ви можете припаркувати свій транспортний засіб у Греції. 

Зареєструйтесь, поповніть електронний гаманець і припаркуйте своє авто. Вам потрібно тільки ввести номерний знак, сектор, де ви хочете припаркуватись, та час, коли ви хочете використовувати дане паркомісце (в програмі доступна карта паркомісць). Ви можете завершити сеанс паркування у будь-який момент, оплата здійснюється тільки за реальний час паркування.

GPS Service Taxi

Система GPS Service Taxi – призначена для автоматизації обробки замовлення таксі, автоматизації управління роботою водіїв, побудови бухгалтерської звітності в диспетчерських службах таксі.

Програмно апаратний комплекс Desyde GPS Service Taxi допоможе вирішити наступні проблеми: складність комунікації з диспетчерською службою; випадки неякісного обслуговування; тривалий пошук і надання машини; неможливість дізнатись ціну поїздки заздалегідь; невідповідність наданого транспортного засобу вимогам замовника; не оптимальний маршрут руху; неефективна система обліку клієнтів.

One summit

Розробка та проектування корпоративного веб-сайту для One summit. Однією з місій проект є створення стійкості у дітей, які борються з раком, завдяки досвіду навчання з військово-морським флотом. 

Командою Desyde був розроблений зручний інтерфейс для надання повної інформації про саму організацію та її діяльність широкому колу інтернет-користувачів. 

Адаптивний дизайн сайту автоматично трансформується під дисплеї різних розмірів, що забезпечує відвідувачам зручність при перегляді, як на ПК, так і на смартфонах, планшетах, тощо.

SquashBusters

Розробка та проектування корпоративного веб-сайту для SquashBusters. Організація допомагає молоді у Бостоні, Лоренсі та Провіденсі реалізувати свій потенціал у житті. Для проекту був розроблений зручний інтерфейс для надання повної інформації про саму організацію та її діяльність широкому колу інтернет-користувачів.

Сайт створений як інструмент, що виконує інформаційну, комунікативну, іміджеву та сервісну функції. Адаптивний дизайн сайту автоматично трансформується під дисплеї різних розмірів, що забезпечує відвідувачам зручність при перегляді, як на ПК, так і на смартфонах, планшетах, тощо.

Mass Commute

Командою Desyde розроблено веб-сайт для об’єднання Mass Commute, яке займається створенням інноваційних транспортних рішень для велосипедистів. Mass Commute Bicycle Challenge онлайн сервіс для ознайомлення з велосипедним випробуванням, яке організовується щорічно. Тут можна знайти всю потрібну інформацію про захід, його історію, зв’язатись з організаторами, зареєструватись, вивчити маршрут та багато інших корисних речей для потенційного учасника.

Icoffe

Icoffe – інтернет-магазин товарів зі зручним та функціональним інтерфейсом для справжніх поціновувачів кави та чаю. На сайті реалізовані: особистий кабінет покупця, каталог з простою навігацією, розширена система адміністрування та статистика покупок.

Адаптивний дизайн сайту автоматично трансформується під дисплеї різних розмірів, що забезпечує відвідувачам зручність при перегляді, як на ПК, так і на смартфонах, планшетах, тощо.