| ukr | eng | rus |
Новини

У вересні 2010 р. начальник Чернівецького тролейбусного управління Іванічек І.А. прийняв рішення про експериментальне впровадження системи моніторингу «Desyde GPS Тracker» на тролейбусному маршруті №1.

До системи висувалися наступні вимоги: отримання інформації про місцезнаходження тролейбусів у режимі реального часу, збереження й аналіз історії їх пересування, контроль швидкісного режиму, отримання статистики проходження зупинок, контроль виконання графіків руху тролейбусів.

Вже у грудні 2010 р. компанія «Дісайд ЛТД» впровадила дану систему, обладнавши 18 тролейбусів пристроями стеження – GPS-трекерами. Ці пристрої не тільки фіксують місцеперебування транспорту, але й за допомогою додаткового модуля здійснюють звуковий супровід у салонах громадського транспорту. Оголошення зупинок та інших інформаційних повідомлень стали безперечною перевагою системи «Desyde GPS Tracker», яку позитивно оцінили мешканці та гості нашого міста.

На сьогодняшній день робота над системою триває. Працівниками компанії “Дісайд ЛТД” розробляється система аналізу даних і автоматичного створення звітів, яка б враховували специфіку роботи саме тролейбусного управління. Виконання таких завдань займає не мало сил та часу, але завдяки цьому система моніторингу «Desyde GPS Tracker» постійно вдосконалюється для максимального задоволення потреб наших клієнтів.